Webinář pro rodiče

DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ

jako skvělá příležitost pro rodiče a jejich děti.

Jak ve složité době ochránit zdraví dítěte a zajistit adekvátní domácí výuku v praxi v souladu se zákonem a možnostmi rodiny.

Situace v posledním roce a půl nebyla jednoduchá. Celé řadě rodin ztížila každodenní život. A mnohým zaútočila na jejich hodnoty. Tato doba nám tak ukázala mezery tradičního modelu školství. 

Možná, že i vás by tak zajímalo, jak může vaše dítě přejít na domácí svobodnou výuku, jak se také jinak domácí vzdělávání nazývá. A taky jistě i to, jestli to zvládnete a co musíte splňovat. Proto jsme připravili výživný webinář právě s paní Katkou, která své tři děti doma vzdělává už 9 let a slaví s tím velké úspěchy. Pojďte zjistit na webináři, jaké benefity by vám právě tento způsob vzdělávání mohl přinést do života vaší rodiny a proč to za to stojí!

Proč je domácí vzdělávání vhodné právě pro VAŠE děti?

Co dětem i rodičům přináší NAVÍC oproti tradiční škole?

Začněte tam, kde jste. Použijte to, co máte. A dělejte to, co můžete.

Arthur Ashe

Domácí vzdělávání zažívá právě teď raketový BOOM. Stává se hitem!

  1. Zlepšuje vzájemné rodinné vztahy.
  2. Připravuje děti na skutečný život.
  3. Ochraňuje zájmy a zdraví dětí.

Na tomto webináři se proto dozvíte...

Vysílání bude bohaté na zkušenosti z praxe s celou řadou tipů, osobního sdílení i názorů šťastné maminky Kataríny, která považuje domácí vzdělávání jako skvělou šanci pro každého rodiče, kterému na jeho dětech v dnešní době skutečně záleží.

Co musím jako rodič splňovat? Možná, že už je na čase odložit zbytečné pochybnosti a ZAČÍT!

Co když mi to dává velký smysl, ale nemám na to čas? Jaké jsou možnosti komunitního vzdělávání?

A to i tehdy, když nemám pedagogické vzdělání? Jak mám učit? A být pro ně vzorem? Dělat to „správně“?

A zašlapávají potenciál dětí. Je snahou vychovat originál, nebo kopii, co myslíte? 🙂 Pojďte to změnit! V každém dítěti je a má být originál a moudrý rodič podporuje jeho jedinečnost a jeho talenty!

Toto je pravděpodobně nejčastější námitka odpůrců domácího vzdělávání. Ale je to skutečně tak? Poslechněte si zkušenosti z praxe a života dětí a jak to vnímají ony! 

Říká se, že se má porovnávat porovnatelné, ale nesrovnávat nesrovnatelné. Proto si ukážeme 5 věcí, které musíte o domácí výuce opravdu vědět.

Zajímá vás to?

Pak budete nadšení tím, co se na webináři dozvíte. Vysílat jej budeme hned v několika termínech, protože nás o to prosí čím dál více rodičů a domácí výuka se stává fenoménem dnešní nové doby roku 2021.

×
50% Dokončeno
50% Dokončeno
Díky za zájem o webinář!
Zadejte nyní své kontaktní údaje:

Termíny vysílání:

Dnes 16. února 2024 19:00

Sobota 17. února 2024 10:00

Sobota 17. února 2024 19:00

Neděle 18. února 2024 19:00

... pokud to však náhodou nestihnete, nevadí! Dostanete celý záznam 🎁 🙂

Na tyto termíny platí zvýhodněná cena místo 490 Kč jen za 97 Kč vč. DPH.

Naší misí je ukazovat moudrým a milujícím rodičům nové možnosti pro rozvoj jejich dětí.

100 000

dětí

Bude mít a žít šťastnější život

}

Do roku
2023.

Kdo Vás bude webinářem provázet?

Dana Burandová

Autorka knihy Šťastné a sebevědomé superdítě

„Hlavně svobodu našim dětem!

Dana Burandová dlouhá léta provozovala psychosomatickou poradnu, kde pracovala jak s dospělými, tak i s malými dětmi. Je autorkou knihy „7 klíčů ke šťastnému dítěti“ a spoluautorkou knihy „Šťastné a sebevědomé superdítě“.

Svůj soukromý život prožívá v roli manželky již 37 let. Vychovala dvě děti a jako babička si naplno užívá tří krásných vnoučat.

Děti bere jako „dary z vesmíru“, a proto se rozhodla svůj obor psychosomatiky prohloubit o další znalosti pro práci s dětmi.

Získala osvědčení na systematickou práci s dětmi a dospívajícími. 

Katka Sedláčková

Host webináře a také maminky 3 dětí

S domácí výukou začala před 9 lety se svoji nejstarší dcerou, po dvou letech se k ní přidala další dcera a po čtyřech letech syn.

I když mnozí rodiče jsou k tématu domácí výuky skeptičtí, úspěchy jaké slaví Katka se svými dětmi mnohé z nich přiměly začít se o tuto formu seriózně zajímat. Katčina nejstarí dcera se úspěšně dostala na víceleté gymnázium, aniž by kdy do školy chodila – respektive chodila „doma“. Katka domácí vzdělávání veřejnosti zpropagovala besedou se Svobodou učení. Potom se k jejím dětem připojily další dvě děti a začala provozovat komunitní vzdělávaní. Minulé září jich bylo už 11!  A asi vás nepřekvapí, že všechny děti, jak první, tak druhý stupeň, prospívají a u zkoušek jsou úspěšné. Kmenové školy si chválí spolupráci s Katkou a vidí pokroky ve vzdělávání všech dětí. o které se stará. A to je to, z čeho má tu největší radost!

Nezastřihávejme dětem nevhodným přístupem křídla. Podporujme je naopak v rozletu! - Dana Burandová

Budu se na Vás srdečně těšit na webináři.

×
50% Dokončeno
50% Dokončeno
Díky za zájem o webinář!
Zadejte nyní své kontaktní údaje:

3 důvody, proč webinář sledovat

01

Sdílení
zkušeností z praxe

Nejenom, že jsme obě vychovaly své vlastní děti, my se s vámi podělíme i o zkušenosti s vedením, výukou a výchovou dohromady několika desítek dětí. Žijeme tím a baví nás to! A děti nám osobnostně rostou doslova před očima. Poslechněte si tipy a triky z naší celoživotní praxe.

02

Nadhled
nad aktuálními možnostmi

Bedlivě sledujeme vývoj celého vzdělávání a kam naše školství a způsoby a metodika osvojování si nových znalostí a dovedností směřuje. Ukážeme vám proto budoucnost, nikoliv jen současnost. Nahlédněte za oponu a připravte své ratolesti na zářivou budoucnost!

03

Posun
vašich dětí

O tom, že vám záleží na vašich dětech, není třeba psát ani vás v tom ujišťovat. To je jasné už jen proto, že jste na této stránce. Proto pro vás chceme udělat něco víc. Poskytnout vám novinky a trendy jak ještě lépe vést své děti a být o kus ještě lepším rodičem. Posuňte sebe. Posuňte je. Vaše děti ve vás vidí vzor!

Kořeny vzdělání jsou hořké, ale jeho ovoce je sladké.

Aristoteles, duchovní otec vzdělávání

Co kdyby si tak i vaše děti užívaly "školu hrou"?

Ještě stále přemýšlíte? Pak si uvědomte, že...

Každé dítě si zaslouží dostat šanci vybrat si, co se chce učit. Je to jeho život. Proto je důležité, aby se mu dostalo takového vzdělání, které bude podporovat jeho potenciál.

Více vám už rádi osobně řekneme na našem webináři 🙂

Dnes 16. února 2024 19:00
Sobota 17. února 2024 10:00
Sobota 17. února 2024 19:00
Neděle 18. února 2024 19:00
×
50% Dokončeno
50% Dokončeno
Díky za zájem o webinář!
Zadejte nyní své kontaktní údaje:

© Copyright 2021 Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.